Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

 

 

 

 

 

e-mail: sklep(at)bella-arabella.pl

 

Ochrona danych osobowych

Ochrona danych osobowych, bezpieczeństwo zakupów.

Data publikacji: 01.01.2022

  1. Dane osobowe Kupującego podane podczas składania zamówienia przetwarzane są przez Sklep, jako Administratora danych osobowych na podstawie:
  • ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) 
  • oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), w celach związanych z transakcjami dokonywanymi w ramach Sklepu
  1. Administratorem danych osobowych jest właściciel sklepu internetowego Bella-Arabella firma Pracownia Twórcza Aurelia Katarzyna Kandefer, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP:824-124-58-59 oraz REGON: 1400964264.
  2. Podanie danych osobowych przez Kupującego jest dobrowolne, lecz niezbędne do dokonywania transakcji w ramach realizacji zamówienia składanego w Sklepie Bella-Arabella. (Nie dotyczy to przetwarzania danych dla celów handlowych i marketingowych, które dokonywane jest tylko w przypadku dobrowolnego wyrażenia zgody).
  3. Dane osobowe Kupującego będą przetwarzane w sposób i przez okres niezbędny dla realizacji złożonego Zamówienia i rozpatrywania reklamacji. Dotyczy to w szczególności przetwarzania danych przez firmę w ramach realizującji dostawy towaru, przechowywania danych na serwerach firmy hostingowej i księgowej.
  4. Kupującemu przysługuje prawo żądania od Administratora dostępu do jego danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. 
  5. Dane osobowe Kupującego będą jednak przechowywane do czasu zgodnego z obowiązującymi wymogami prawa.
  6. Kupujący ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych jeśli uzna, że przetwarzanie jego danych osobowych jest niezgodne z prawem.